The Battle of Polytopia Myriad (Android)

The Battle of Polytopia

The Battle of Polytopia
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Battle of Polytopia, Android işletim sistemine sahip mobiil cihazlarda oynanabilecek bir strateji oyunudur.

The Battle of Polytopia, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olarak dikkat çekiyor. Farklı mekaniklerin ve kuralların işlediği bu oyunda dünyayı keşfediyorsunuz.

Stratejik bir macera oyunu olan The Battle of Polytopia, yeni topraklar keşfederek ilerlemeniz gereken bir oyundur. Oyunda sınırsız bir haritada mücadele veriyor ve farklı teknolojileri açığa çıkarmaya çalışıyorsunuz. Karanlık ormanlar ve yeşil alanlar arasında seçim yapmanız da gerekiyor. Farklı kabileler arasında seçim yapıyor ve nereye ait olduğunuzu belirliyorsunuz. Oldukça farklı bir oynanışı bulunan oyun küçük kare bir harita üzerinde geçiyor. Sonsuz oyun modunda bu haritada mücadele veriyor ve yüksek puanlar elde etmeye çalışıyorsunuz. Oyunun grafikleri low poly tarzında olduğu için de telefonlarınız zorlanmıyor ve akıcı bir deneyim yaşıyorsunuz. The Battle of Polytopia strateji oyunu olduğu için oyunu oynarken daima düşünmeniz gerekiyor.

Ayrıca oyunda kendi şehrinizi de kuruyor ve yeni binalar inşa edebiliyorsunuz. Diğer oyuncularla da mücadele edebiliyor ve zevkli bir deneyim yaşayabiliyorsunuz.

The Battle of Polytopia oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR