The Dragon Revenge

The Dragon Revenge
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    47

  • Üretici

    Arello Mobile

The Dragon Revenge, uykusundan uyandırılan kızgın bir ejderhayı kontrol ettiğiniz Android oyunu.

The Dragon Revenge, Android cihazınızda ücretsiz oynayabileceğiniz beceri gerektiren bir ejderha oyunu. Ağzından püskürttüğü alevle dehşet saçan bir ejderhanın kontrolünü ele aldığınız oyunda amacınız sizi uykunuzdan uyandıran köy halkından intikamınızı almak.

Oyunun hikayesinden kısaca bahsetmem gerekirse; Köyün herkesce bilinmeyen bir yerinde altınlarla dolu bir mağarada ejderha yaşamanı sürdürmektedir. Bir gün köylülerden biri bu mağaraya giriş yapıp altınları çalmak ister ancak bu esnada ejderhayı derin uykusundan uyandırır. Bu noktada ejderhanımız meşhur hareketi olan ağzından alev çıkarma hareketiyle karşılık verir ve köye doğru hızlıca uçmaya başlar. Bu ilginç hikaye oyunun başında bir çizgi roman havasında karşınıza çıkarılıyor. Sonrasında oyuna giriş yapıyorsunuz.

Oyunda hedefiniz sizi uyandıran köylüler. Köylülerin yaşam alanları dahil her şeyi ağzınızdan çıkan alevle tabiri yerinde ise yerle bir etmelisiniz. Bunu başarmak bir ejderha olarak çok basit gözükse de köylü boş durmuyor ve size hem karadan hem de havadan karşılık veriyor. Çapraz ateşten kaçarak köyü alevler içerisinde bırakmanın tek yolu ise olabildiğince hızlı ve kararlı olmak.

Bölüm bölüm ilerlediğiniz oyunda puanınız verdiğiniz hasara göre değişiklik gösteriyor. Gün sonunda ne kadar birim, insan, ağaç yakarsanız o kadar puan kazanıyorsunuz. Yalnız her bölümde yapmanız gerekenler farklı. Örneğin; bir bölümde 20 birim korkutmanız, başka bir bölümde 20 ağaç yakmanız isteniyor.

YORUMLAR