The Glop

The Glop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Glop, elinizdeki şekilleri engellere çarptırmadan ilerletmenizi amaçlayan bir beceri oyunudur.

Becerikli olduğunuzu düşünüyorsanız The Glop oyununu denemenizde fayda var. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz The Glop, size becerinizi sorgulatacak.

Oldukça zorlu bir oyun olan The Glop'ta size verilen nesneleri ilerletmeye çalışıyorsunuz. Nesneleri ilerletmeye çalışırken yalnız değilsiniz. Bu yüzden etrafınızda bulunan tehlikelere karşı dikkatli olmanızda fayda var. Nesneyi etrafa çarpmadan ve sakin bir şekilde ilerletmeye çalışın. Her yanlış hamlenizde yanıyorsunuz ve oyuna yeniden başlıyorsunuz. The Glop oyununda ne kadar fazla ileriye giderseniz o kadar çok puan alabilirsiniz.

Birbirinden ilginç grafikleri ve birbirinden zorlu bölümleri ile birlikte The Glop oyununa bağımlı olacaksınız. The Glop’un her yeni bölümünde farklı engeller karşınıza çıkacak. Bu yüzden The Glop oyununu oynarken sürprizlere karşı sürekli hazır olun. 

The Glop oyununun kontrollerini ise ekrana dokunarak yapıyorsunuz. Engellerin yakınlığına göre uzun veya kısa olmak üzere dokunma işlemleri yapıyor ve nesneyi hareket ettiriyorsunuz. Nesneyi hareket ettirirken yukarıda ve aşağıda bulunan engelleri unutmayın.

Boş zamanlarınızda oynayacak ilginç bir beceri oyunu arıyorsanız, ücretsiz olarak sunulan The Glop' deneyebilirsiniz.

YORUMLAR