The Horus Heresy: Drop Assault (Android)

The Horus Heresy: Drop Assault

The Horus Heresy: Drop Assault
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Horus Heresy: Drop Assault çevrimiçi olarak diğer oyuncularla birlikte oynayabileceğiniz bir mobil strateji oyunudur

The Horus Heresy: Drop Assault eğer güzel grafiklere sahip bir mobil strateji oyunu oynamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir yapım.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz online altyapıya sahip bir strateji oyunu olan The Horus Heresy: Drop Assault bilim kurgu ve fantaziyi birleştiren bir hikayeye sahip. Uzak bir gelecekte geçen oyun Warhammer 40000 evreninde ve Horus Heresy çerçevesinde gelişen olayları konu alıyor. Oyunda herşey İmparatorluk Orduları ve Uzay Birlikleri arasında bir iç savaş çıkmasıyla başlıyor. Biz ise bu savaşa tarafımızı seçerek dahil oluyoruz ve evrenin hakimiyeti için mücadele etmeye başlıyoruz.

Gerçek zamanlı bir strateji oyunu olan The Horus Heresy: Drop Assault'da kendi karargahımızı kurduktan sonra görevlere çıkıyoruz ve adım adım karargahımızı geliştiriyoruz. Yeni binalar yaptıkça yeni teknolojileri keşfedebiliyor, yeni askerler, savaş makinaları ve yardımcı birlikler üretebiliyoruz. Ordumuzu güçlendirdikçe düşmanlarımız üzerinde hakimiyet kurmamız kolaylaşıyor. Çok oyunculu olarak oynana The Horus Heresy: Drop Assault'da diğer oyuncuların üslerine baskınlar düzenleyebilir ve kaynaklarını yağmalayabilirsiniz. Aynı şekilde sizin üssünüze de saldırılar gerçekleştirilebiliyor, bu nedenle savunmalarınızı güçlü tutmakta fayda var.

The Horus Heresy: Drop Assault görsel olarak başarılı bir oyun. Güzel grafiklere sahip olan The Horus Heresy: Drop Assault uzun süren bir eğlence sunuyor. Oyunu oynayabilmek için internet bağlantısına sahip olmanız gerekiyor.