The Hunger Games: Panem Rising

The Hunger Games: Panem Rising
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Hunger Games: Panem Rising oyunseverleri eşsiz bir maceraya davet eden, sürükleyici bir kart oyunu.

The Hunger Games: Panem Rising, Android işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz heyecanlı bir mobil oyun. Açlık Oyunları serisinden ilham olan oyun rol yapma ve kart oyunu dinamikleri üzerine kurulu.

Kart oyunlarında görmeye alıştığımız gibi The Hunger Games: Panem Rising'de de göz alıcı modellemeler mevcut. Görsel açıdan herhangi bir tatminsizliğe yol açmayan oyun, oynanış olarak da başarılı. Farklı kartları toplayarak kendi grubumuzu oluşturuyor ve düşmanlara karşı amansız bir mücadeleye girişiyoruz. Grubumuza katabileceğimiz karakterler arasında Katniss, Gale, Peeta ve Beete gibi isimler mevcut. Bu karakterlerin her biri kendine özgü yeteneklere ve güçlere sahip.

Oyunun en güzel yanlarından bir tanesi de RPG oyunlarında rastladığımız ekipman ve obje çeşitliliğinin bu oyunda da unutlmamış olması. Serüvenimiz boyunca karşımıza çok sayıda ekipman ve obje çıkıyor. Bunları toplayarak karakterlerimizi daha da güçlü bir hale getirebiliyor ve bölümler esnasında avantaj elde edebiliyoruz.

Gene olarak başarılı bir oyun olarak niteleyebileceğimiz The Hunger Games: Panem Rising, RPG ve kart oyunlarından hoşlanan herkesin beğeniyle oynayabileceği bir oyun.

YORUMLAR