The Incorruptibles

The Incorruptibles
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Incorruptibles, iOS versiyonundan sonra Android için de piyasaya çıkan heyecanlı, eğlenceli ve ücretsiz bir strateji oyunu.

The Incorruptibles, kendi krallığınızı savaşlar yaparak hem genişletmeye çalışacağınız hem de aynı zamanda savunmanız gereken kalitesi yüksek bir strateji ve savaş oyunu. Gerçek zamanlı savaşlarda kendi ordunuzu ve kahramanlarınızı kendinizin yönetmesi gereken oyunda krallığınızın kaderi sizin parmaklarınıza kalıyor.

Sürekli yeni ve farklı kahramanların kilidini açabileceğiniz oyunda savaş sahneleri gerçekten heyecan verici ve aksiyon dolu. Diğer yandan panik yapmanız halinde başarısız olabiliyorsunuz. Savaşlarda en önemli olan şey ise kahramanlarınızı nasıl kontrol ettiğiniz. Eğer yeterince efektif kullanabilirseniz pek çok savaştan da zaferle ayrılabilirsiniz.

Online olarak diğer oyunculara karşı mücadele edeceğiniz bu oyunu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek göz atmakta fayda var. Oyunun yapısı, oynanışı ve görsel kalitesi oldukça hoş.


YORUMLAR