The Island: Castaway 2

The Island: Castaway 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    186

  • Üretici

    G5 Entertainment

The Island: Castaway 2, ıssız adada hayatta kalma mücadelesi verdiğiniz bir simülasyon oyunu.

The Island: Castaway 2, adından da tahmin edeceğiniz ıssız bir adada hayatta kalma mücadelesi verdiğimiz bir simülasyon oyunu. Android telefon ve tabletimize ücretsiz indirebildiğimiz oyunda batan gemiden sağ kurtulmayı başarıyor ve kendimizi hangi kabilenin yaşamanı sürdürdüğünü bilmediğimiz bir adada buluyoruz.

Serinin ikinci oyununda adada geçen zorlu yaşam mücadelemize devam ediyoruz. Adaya kısa bir göz gezdirdikten sonra hayatımızı nasıl devam ettirebileceğimizi öğrenmeye başlıyoruz. Issız adada yaşamanın tüm zorlukları karşımıza çıkıyor. Tabii ki öncelikli amacımız karnımızı doyurmak. Bunun için gerek adanın içerisinde gerekse de çevresindeki yenilebilecek şeyleri bulmaya çalışıyoruz. Yiyecek bir hayvan veya meyve bulduğumuzda da doğrudan yiyemiyor; pişirmemiz gerekiyor. Yiyecek kadar gece aniden yağacak yağmura karşı korunmak için ihtiyaç duyacağımız bir barınak ta son derece mühim.

Hayvanları avlamak için ok yapma, barınak hazırlamak için ağaç kesme, hastalıkları atlatmak için iksir yapma gibi eylemlerde de bulunduğumuz oyun simülasyon tarzında olduğundan hızlı bir şekilde ilerleyemiyoruz ve verilen görevleri tamamlamamız gerekiyor. Oynanış şehir kurma oyunlarından farklı değil ancak karakterlerin animasyonları ve adanın çekiciliği oyundan kopmanızı engelliyor.

Türkçe dil desteğiyle gelen The Island: Castaway 2, uzun soluklu oynanabilecek eğlenceli bir adada hayatta kalma oyunu. Tek kötü yanı bir süre sonra karşımıza satın alım çıkarması.

YORUMLAR