The Mammoth: A Cave Painting

The Mammoth: A Cave Painting
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Mammoth: A Cave Painting ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir macera oyunudur

The Mammoth: A Cave Painting kendine has bir sanatsal tarza ve dokunaklı bir hikayeye sahip olan bir mobil macera oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan The Mammoth: A Cave Painting'de bizi tarih öncesi çağlardan kalan bir macera bekliyor. Bu macera oyunun mağara çizimleri şeklindeki görselleriyle ve gerçek zamanlı seslendirmeler ile bize anlatılmakta. Oyunda ana kahramanımız bir mamut. Oyunun hikayesi ana kahramanımız olan anne mamutun yavrularının kaybolması ve bunun üzerine anne mamutun sürüden ayrılarak yavrularını aramaya çıkmasıyla başlıyor. Biz bu macerada anne mamutu yönlendirmeye çalışıyoruz ve karşısına çıkan avcılara karşı kendisini ve yavrusunu koruması için ona yardımcı oluyoruz. 

The Mammoth: A Cave Painting'de avcılar bize ve yavrumuza mızraklarla saldırmaktalar. Bu avcıları yok etmek için mamutumuzla üzerlerine zamanında saldırmamız ve onları yok etmemiz gerekiyor. Oyunun grafikleri el çizimleri şeklinde hazırlanmış ve adeta bir masal kitabından çıkmış bir havaya sahip.

The Mammoth: A Cave Painting her yaştan oyun severe hitap eden bir oyun ve İngilizce bilginizi geliştirmeniz için güzel bir araç.

YORUMLAR