Theme Park

Theme Park
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz iş kurma simülasyonu oyunudur.

Theme Park, eğlenceli bir lunapark kurma simülasyon oyunudur. İş kurup geliştirmeye çalıştırdığınız oyunlardan olan Theme Park EA Mobile tarafından geliştirilmiş ve en iyi simülasyon oyunlarından biri olmaya aday.

Oyunda amacınız lunaparkı geliştirmek ve dünyadaki en güzel lunaparkın sahibi olarak zenginliğinizi artırmak. Oyuna ilk başladığınıza öğretici rehber size oyunun temel özelliklerini anlatıyor, böylece nasıl oynamanız gerektiğini öğreniyorsunuz.

Oyunun grafikleri 3D ve gayet etkileyici, bunun yanında gerçekçi bir hikayeye de sahip. Oynadıkça size verilen görevleri yerine getirmeye çalışıyorsunuz, bu da oyunu daha da bağımlılık yapıcı bir ale getiriyor.

Oyunda eğlenceli lunapark aletlerinin yanında alışveriş merkezleri gibi insanların ilgisini çekecek mekanlar da inşa etmeniz gerekiyor. Bunlar için de çalışanları işe almanız gerekiyor. Eğer uzun süreler inşaatların bitmesini beklemek istemiyorsanız süper biletlerinizi kullanabiliyorsunuz.

Tycoon denilen ve iş kurma ve patron olma oyunu olarak çevirebileceğimiz oyun tarzını seviyorsanız, Theme Park'ı da indirip denemelisiniz.

YORUMLAR