This Could Hurt Free

This Could Hurt Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

This Could Hurt Free, Android cihaz sahiplerinin oynayabileceği eğlenceli ve ücretsiz bir bulmaca oyunudur.

This Could Hurt Free, klasik bulmaca oyunlarına göre çok daha farklı ve eğlenceli bir Android bulmaca oyunudur. Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebileceğiniz oyundaki amacınız, yol boyunca tuzakları ve tehlikeleri atlatarak bölümleri bitirmek.

Kulağa kolay gelmesine rağmen, oyunu oynamak o kadar da kolay değil. Çünkü bir çok farklı tuzak, silah ve çukurlar sizi bekliyor. Bunları görerek dikkatli bir şekilde atlatmalısınız. Ayrıca alabileceğiniz hasarın belirli bir limiti bulunuyor. Ekranın sol üstünde bulunan can hazneniz boşalırsa oyuna baştan başlamak zorunda kalıyorsunuz. Bloklar arasında dikkatlice ilerleyerek, yeri geldiğinde keskin bıçakların üstünden atlamalı ve yeri geldiğinde hassas kutuların üzerine basmayarak onları es geçmelisiniz. Hem heyecanlı hem de bir o kadar eğlenceli bir bulmaca oyunu olan This Could Hurt'ü aynı zamanda bir aksiyon oyunu olarak düşünebilirsiniz.

Oyun içerisinde ilerlerken toplayacağınız eşyalar ile farklı görevleri tamamlayabilir ve süper güçler kazanabilirsiniz. Örneğin kalkan özelliğini kazanarak hiç bir tuzah veya bıçaktan canınız azalmaz. Üstlerinden bile geçebilirsiniz.

Aksiyon ve bulmaca oyunları oynamak hoşunuza gidiyorsa, This Could Hurd oyununu ücretsiz olarak Android cihazlarınıza indirerek kesinlikle denemelisiniz.

YORUMLAR