This Means WAR! 3.0.4.167 (Android)

This Means WAR!

This Means WAR!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

This Means WAR! mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur

This Means WAR! oyunculara dev bir orduyu kontrol ederek diğer oyuncularla savaşma imkanı veren bir mobil strateji oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir modern savaş oyunu olan This Means WAR! günümüz teknolojisinin nimetleri olan tankları, helikopterleri, uçakları ve diğer savaş araçlarını parmaklarınızın ucuna taşıyor. Eğer fantastik öğelerle donatılmış ya da aşırı futuristik olan savaş oyunları ilginizi çekmiyorsa This Means WAR! bu yönüyle beğeninizi kazanabilir.

This Means WAR!'da temel amacımız en güçlü orduyu kurarak düşmanlarımızın üzerinde hakimiyet kurmak. Bu iş için ilk olarak kendi üssümüzü inşa ediyoruz. Bu karargahta üretimimizi başlatarak ilk askerlerimizi eğitiyoruz. Klasik piyadelerin yanında keskin nişancılar gibi uzman birlikler üretebilmemiz mümkün. Ayrıca tank ve helikopter gibi savaş araçlarını üretmek için de biinalar inşa ediyoruz. Bu binaları oyunda galibiyet kazandıkça elde edeceğimiz kaynaklarla geliştirebiliyoruz. Bu sayede ürettiğimiz askerler ve savaş araçları da gelişiyor ve ordumuz daha güçlü hale geliyor.

This Means WAR!'da hem kendi karargahımızı korumamız hem de düşman karargahlarına saldırı yapmamız gerekiyor. Güzel grafiklerle donatılmış oyun online altyapısı sayesinde diğer oyuncularla savaşmanıza veya onlarla ittifaklar kurmanıza olanak veriyor.

YORUMLAR