Timy Alarm Clock 1.0 (Android)

Timy Alarm Clock

1.0
Timy Alarm Clock
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Timy Alarm Clock uygulaması ile Android cihazınızın her sabah sizi başarıyla uyandıracağından emin olabiliyorsunuz.

Sabahları uyanmanın pek çok kişi için ne kadar zor olduğunu ve pek çok standart alarm uygulamasının uyandırma işlemi için yeterli olmadığını biliyoruz. Zira bu alarm uygulamaları çok kolay bir şekilde kapatılabiliyorlar ve uyku sırasında doğru düzgün uyanmadan kapanan alarmlar okula, işe veya diğer yerlere geç kalmamıza neden oluyorlar. Timy Alarm Clock uygulaması ise bu durumdan kurtulmanızı sağlayan ücretsiz ve kullanışlı alarm uygulamaları arasında yer alıyor.

Uygulamanın içerisinde sizi uyandırmak için hazır bekleyen üç tane farklı karakter bulunuyor ve alarmı kapatmak için bu karakterleri rahatsız ederek uyandırmanız gerekiyor. Ancak bunu gerçekleştirebilmek için karakterlerin farklı bölgelerini tabiri caizse dürtüklemeniz gerekiyor. Doğru işlemleri yapmadıkça kapanmayan alarm sayesinde siz uyandığınızda ekrandaki karakter de uyanacaktır.

Oldukça ilgi çekici bir uyandırma şekline sahip olduğu için sabahları zor kalkanların kesinlikle denemeleri gerekenler arasında diyebilirim. Ayrıca birden fazla alarm kurma ve zorluk seviyesini belirleme seçenekleri sayesinde tüm alarm ihtiyaçlarınızı kolay bir şekilde karşılayabiliyor.

Kendi şarkılarınızı ve tonlarınızı alarm olarak belirleme, erteleme seçeneği ve bağımsız ses kontrolü sayesinde uygulamanın daha da fazla kişiselleştirilebildiği de ortada. Eğer diğer alarm uygulamalarından istediğiniz verimi alamadıysanız, sizi kesinlikle uyandıracağına inandığım uygulamaya göz atmadan geçmeyin.

YORUMLAR