Tiny Troopers 2: Special Ops 1.3.6 (Android)

Tiny Troopers 2: Special Ops

Tiny Troopers 2: Special Ops
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    210

  • Üretici

    Game Troopers

Tiny Troopers 2: Special Ops mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bolca aksiyon içeren bir savaş oyunudur

Tiny Troopers 2: Special Ops eğer içinizdeki Rambo'yu ortaya çıkarmak ve sokakları istila eden zombilere bütün gücünüzle saldırmak isterseniz oldukça hoşunuza gidebilecek bir mobil savaş oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kuşbakışı savaş oyunu olan Tiny Troopers 2: Special Ops'da özel operasyonlarla görevlendirilen kahramanları yönetiyoruz. Oyuna kendi kahraman takımımızı kurarak başlamaktayız. Takımımızda görev alabilmeleri için makinali tüfeklerde usta kahramanların yanısıra alev silahı kullanarak fark yaratabilen veya takım üyelerini iyileştirebilen kahramanları seçebiliyoruz. Bize verilen özel görevleri tamamladıkça kahramanlarımız tecrübe puanı kazanarak seviye atlayabiliyor. Seviye atlayan kahramanlarımızın silahlarını, zırhlarını ve yeteneklerini geliştirebilmemize ve onları daha güçlü hale getirmemize izin veriliyor.

Tiny Troopers 2: Special Ops'da oyunu kuşbakışı kamera açısından oynuyoruz. Bu kamera açısı savaş alanına hakim olmamızı ve çevremizden bize saldırmaya niyetlenen düşmanları görmemizi kolaylaştırıyor. Oyunda zırhlı araçlar gibi savaş araçlarını kullanmamıza da izin verilmekte. Birçok bölümde zombilere karşı ne kadar dayanabileğimizi sınarken gerilim dolu anlar yaşayabiliyorsunuz.

Tiny Troopers 2: Special Ops'un grafikleri göze oldukça hoş görünüyor.

YORUMLAR