Toby: The Secret Mine 1.61 (Android)

Toby: The Secret Mine

Toby: The Secret Mine
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Toby: The Secret Mine mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir platform oyunudur

Toby: The Secret Mine sürükleyici bir macerayı ürpertici bir atmosferle birleştiren ve göze oldukça hoş görünen bir mobil platform oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan Toby: The Secret Mine'da küçük bir dağ köyünde gerçekleşen esrarengiz olaylar konu alınıyor. Kendi halinde huzurlu bir şekilde yaşamaya devam eden bu köyde beklenmedik bir şekilde kaos baş gösteriyor. Köyün sakinlerinin gizemli bir şekilde ortadan kaybolmasının ardından geride kalanlar kaybolan arkadaşlarını bulmak için yola çıkıyorlar; fakat onlardan da haber alınamıyor. Bunun üzerine küçük kahramanımız Toby kayıp köy sakinlerini bulmak için uzun bir yolculuğa çıkıyor, biz de ona yardımcı oluyoruz.

Toby: The Secret Mine'da kahramanımızın karanlık bir ormanda başlayan macerasında ürpertici mekanları ziyaret etmekteyiz. Siyah - beyaz tonların hakim olduğu oyunun görünümü ve oynanış yapısı tıpkı Limbo'yu andırıyor. Bu nedenle Limbo'yu bitirdiyseniz, benzer tarzda yeni bir maceraya atılmak ve farklı tasarımlara sahip bulmaca ve bölümleri geçmek isterseniz Toby: The Secret Mine hoşunuza gidecektir. Oyunun 2 boyutlu grafikleri ve görsel tarzı kolayca beğeninizi kazanabilecek yapıda. Yaratıcı bulmaca tasarımları boş vakitlerinizi eğlenceli bir şekilde değerlendirmenizi sağlıyor.