Toca Kitchen 2 1.0.0 (Android)
Toca Kitchen 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    4,930

  • Üretici

    Toca Boca

Toca Kitchen 2, çocukların mutfakta hünerlerini sergileyebilecekleri renkli - eğlenceli bir Android oyunu.

Toca Kitchen 2, çocukların yaratıcı yönlerini ortaya çıkarabilecekleri Android oyunları arasında. Çocuklar için hazırladığı renkli – eğlenceli oyunlarla karşımıza çıkan Toca Boca’nın imzasını taşıyan beceri oyununda mutfakta aç bekleyen karakterlerin karınlarını doyurmaya çalışıyoruz. Şirinlikleriyle bizi bizden alan karakterlerimiz her yemeği yemiyor. Onların beğeneceği yemekler sunmalı ve mutlu olmalarını sağlamalıyız.

Ödüllü oyun stüdyosu Toca Boca’nın küçük yaşta çocuklara özel hazırladığı onlarca oyundan birisi de Toca Kitchen 2. Çocukların dikkatini çekecek rengarenk menülerle süslenmiş oyunda mutfağa adım arıyoruz. Amacımız açlıktan karınları zil çalan karakterlerimizi doyurmak. Mutfakta malzemeler bol olduğundan karakterlerimiz için her türlü yemeği hazırlama şansına sahibiz. Tavuk, spagetti, pirinç, mısır, soğan, ketçap, soya sosu ve türlü meyveler leziz yemekler çıkarmak için elimizin altında bulunan malzemelerden birkaçı.

“Bir yemek hazırlama oyunu çocuklar için ne kadar çekici olabilir ki?” diye düşünebilirsiniz ancak karakterlerin animasyonları bu soruyu kesinlikle unutturuyor. Karakterler hazırladığınız yemeklere farklı tepkiler verebiliyor. Karakterlerin acı ve kaynar sosa, ekşi limona verdikleri tepki, yemek sonrası geğirmeleri son derece başarılı.

Oyunda çocuklara uygun olmayan reklamlara yer verilmediğini, uygulama içi satın alım sunulmadığını da ayrıca belirtmek isterim.

YORUMLAR