Toca Pet Doctor 1.0 (Android)

Toca Pet Doctor

1.0
Toca Pet Doctor
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Toca Pet Doctor, yardıma ihtiyacı olan evcil hayvanları tedavi edeceğiniz çocuklara özel eğitici bir Android uygulamasıdır.

Toca Pet Doctor, 2 - 6 yaş arası sçocukların oynaması için uygun olan ve onlara hayvan sevgisi aşılayacak yararlı ve eğlenceli bir Android uygulamasıdır. Oyun içerisinde sevimli evcil hayvanların bazı sıkıntı ve hastalıkları bulunuyor. Onları tedavi ederek, ilgi gösterip sevmelisiniz.

15 farklı evcil hayvan bulunan oyunda tüm hayvanlar ile ayrı ayrı ilgilenerek onlara yardım etmelisiniz. Çocuklarınıza hem keyifli vakit geçirtecek hem de onların hayvanları sevmesini sağlayacak olan uygulama ücretli olarak satılmaktadır. 2 TL gibi makul bir ücret karşılığında satın alabileceğiniz uygulamanın ödediğiniz ücrete değeceğini söyleyebilirim.

Oyunun grafikleri ve sesleri oldukça etkileyici. Çocuklarınızın hoşuna gitmesi için özel olarak hazırlanan sanatsal çizimler sayesinde çocuklarınız keyifli saatler geçirebilir.

Özellikler:

  • 15 farklı ve etkileyici evcil hayvan
  • Evcil hayvanları iyileştirme
  • Evcil hayvan besleme ve bakımı
  • Güzel grafikler
  • Reklamsız

Çocuklarınızın eğlenebilmesi için satın alabileceğini en uygulamalardan bir tanesi olan Toca Pet Doctor'ı Android telefon ve tabletleriniz üzerinde sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

YORUMLAR