Tofaş Tüplü Şahin Oyunu Drift

Tofaş Tüplü Şahin Oyunu Drift
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tofaş Tüplü Şahin Oyunu Drift mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir Şahin oyunudur

Tofaş Tüplü Şahin Oyunu Drift asfaltların kralı Şahin'i mobil cihazlarımıza taşıyan bir yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir Şahin oyunu olan Tofaş Tüplü Şahin Oyunu Drift'te Tofaş aracımızın şöför koltuğuna atlayarak çılgıncasına gaza basıp lastik yakabiliyoruz. Oyunda yer alan farklı oyun modları bize farklı şekillerde oyundan keyif alma imkanı veriyor.

Tofaş Tüplü Şahin Oyunu Drift'te dilerseniz drift modunda aracınızla yanlayarak uçuk hareketler gerçekleştirmeye ve en yüksek puanı toplamaya çalışabilir, isterseniz drag yarışlarına katılarak rakiplerinizi geride bırakmaya çalışabilirsiniz. Park etme moduna ise farklı engellerin olduğu park alanlarında işaretlenen noktaya doğru bir şekilde aracınızı yaklaştırmak ve park etmek için mücadele edebilirsiniz. Ayrıca oyun içinde serbest bir şekilde gezinti yapmanıza da imkan veriliyor.

Tofaş Tüplü Şahin Oyunu Drift'in grafiklerinin çok yüksek kaliteli olduğu söylenemez. Fakat bir Şahin kullanma keyfini mobil cihazlarınızda yaşamak isterseniz bu size engel olamayacaktır.

YORUMLAR