Toilet Finder 2.1 (Android)

Toilet Finder

2.1
Toilet Finder
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Toilet Finder uygulaması sayesinde Android cihazlarınızdan çevrenizdeki umumi tuvaletleri bulabiliyorsunuz.

Toilet Finder uygulaması, bulunduğunuz şehirdeki kullanılabilir umumi tuvaletleri bulabilmeniz ve içlerinden en düzgünlerini seçebilmeniz için hazırlanmış ücretsiz bir uygulama. Hem kolay kullanılır arayüzü hem de etkili yapısı sayesinde pek çok kullanıcının işini görecektir. Ancak uygulamanın ülkemizdeki kullanıcılar tarafından henüz pek aktif olarak kullanılmaması nedeniyle İstanbul haricindeki şehirlerde yeterince etkili kullanılabileceğini şimdilik düşünmüyorum.

Android mobil cihazlarda kullanılabilen uygulama, sahip olduğu harita desteği sayesinde şehrin hangi noktasında umumi tuvaletlerin olduğunu bizlere gösterebiliyor ve özellikle yurtdışında yaşayan kullanıcıların işine yarayacaktır. Kullanıcıların tuvaletleri puanlayabilmesi ve engelli tuvaleti olup olmadığı gibi bilgileri işaretleyebilmeleri sayesinde herkesin ihtiyaçlarına yönelik bir tanesini bulmanın mümkün olduğunu söyleyebilirim.

Tabii ki tuvaletlerin ücretsiz olup olmadığını da gösterebilen uygulama, herhangi birinin yanlış bir tuvalet girişi yapması halinde o tuvaletin gerçekte varolmadığını söylemenize de olanak tanıyor ve yanlış yönlendirmelerin önüne geçebiliyor.

Fakat uygulamayı devamlı olarak GPS ile birlikte kullanmaya çalışmanız halinde telefonunuzun şarjının hızlı bir şekilde bitebileceğini unutmamalısınız. Zira bulunduğunuz konumdan istediğiniz tuvalete olan navigasyon hizmeti devamlı olarak konum takibi yaptığı için telefonunuzun elektrik tüketimini hatırı sayılır oranda arttırabiliyor.