Tomi File Manager

Tomi File Manager
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlardaki dosyalara erişim, düzenleme, kopyalama ve taşıma gibi işlemleri yapabileceğiniz bir dosya yönetici uygulaması olarak karşımıza Tomi File Manager çıktı.

Tomi File Manager adlı Android uygulaması, Android kullanıcıları için gelişmiş bir dosya yönetim uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde, gün geçtikçe daha fazla fotoğraf, video, müzik ve çeşitli dosyalarla dolan akıllı telefonlarımızı düzenleyebiliyoruz. Temiz ve gelişmiş arayüzüyle, kullanıcıların beğenisini kazanan Tomi File Manager, dosyalarımızı düzenlemenin yanında, var olan uygulamalarımızı da yönetip, internetten dosya indirmemize de yardımcı oluyor.

Root olunan Android cihazlarda, bu Android dosya yöneticisiyle klasör ve dosyalara erişim haklarını düzenleyebiliyor, sistem dosyalarına erişip, varolan klasörleri istediğimiz gruba atayabiliyoruz. Kimi zaman kullanıcıların canını sıkan, akıllı cihazlarda ön yüklü gelen bazı uygulamaları da, bu uygulama sayesinde tamamen silebiliyoruz.

Tomi File Manager, aynı dosyadan iki tane bulduğunda isteğe bağlı olarak dosyalardan birini temizlemekte. Uygulamanın müzik yöneticisine girdiğimizde müzik dosyalarını ayrıntılarına kadar düzenleme ve istediğimiz müziği zil sesi olarak atama olanaklarına sahip oluyoruz. Tomi File Manager'ın video bölümü ise, sosyal ağlara video yükleme özelliğiyle ve istediğimiz videoları cihaz belleğinde gizli hale getirebilme yeteneğiyle, kullanıcılara oldukça üst seviye denetim imkanı veriyor.

Tomi File Manager kullanarak, Android cihazlarınızı düzenli hale getirebilirsiniz. Dosyaları düzenlemenin yanında birçok gelişmiş ve ilave özellikler sunan uygulama ücretsiz oluşuyla da oldukça başarılı.