Tom's Jetski 1.0.1 (Android)
Tom's Jetski
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,004

  • Üretici

    Outfit7

Tom's Jetski, Konuşan Tom ve Angela'nın jet ski keyfine ortak olduğunuz bir Android oyunu.

Tom's Jetski, Konuşan Kedi Tom ve onun sevgilisi Angela’nın yer aldığı jet ski oyunu. Android platformunda ücretsiz olarak sunulan oyun müthiş ikilimizi mümkün olduğunca jet skinin üzerinde tutmaya çalışıyoruz.

Konuşan Tom serileriyle ünlenen Outfit, bambaşka türde bir oyunla karşımıza çıkıyor. Her ne kadar Tom ve Angela oyunun baş rol oyuncuları olsa da tamamen farklı bir oynanış sunuyor. Milyonların beğenisini kazanmış sevimli karakterlerimiz bu sefer kendilerini sevdirmek yerine denizde tehlikeli bir o kadar eğlenceli maceranın içerisine sürükleniyor. Oyunun adından da tahmin edeceğiniz karakterlerimiz jet ski üzerinde birbirinden tehlikeli hareketlere imza atıyor.

Oyunda Tom veya Angela’yı seçebiliyoruz. Karakter seçimini yaptıktan sonra jet ski keyfini çıkarmaya başlıyoruz. Amacımız jet skinin üzerinde görevleri tamamlayacak kadar kalmak. Kediyle jet ski kullanmak ne kadar kolay olabilir ki diye düşünmeyin gerçekten oynanış basit. Her ne kadar bölüm boyunca karşımıza engeller çıkarılsa da bunlar zorlukla aşılacak engeller değil. Sanırım oyunun yapımcısı daha çok çocukların oynayacağını düşünerek kontrol sistemini buna göre tasarlamış.

YORUMLAR