Top Gear: Extreme Parking 1.2 (Android)

Top Gear: Extreme Parking

1.2
Top Gear: Extreme Parking
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Top Gear: Extreme Parking, Top Gear programındaki araçlarla gerçek sürüş deneyimi yaşatan bir Android oyunu.

Top Gear: Extreme Parking, hız, aksiyon ve adrenali bir arada sunan televizyon programı Top Gear’da gördüğümüz araçları sürme fırsatı sunan biraz simülasyon biraz yarış öğelerine rastladığımız bir Android oyunu.

Android telefon ve tabletimize ücretsiz indirip oynayabildiğimiz sıradışı yarış oyununda klasik arabalardan polis arabalarına, limozinlerden canavar kamyonlara çok sayıda Top Gear imzalı araçlarla sürüş deneyimi yaşıyoruz.

Oyuna ilk başladığımızda onlarca göz kamaştıran araç arasından en kötüsüyle oynuyoruz. İlk bölümde park etme yeteneğimizi konuşturuyoruz. Park noktasına olabildiğince kısa süre kazasız belasız varmaya çalışıyoruz. Gideceğimiz noktayı yeşil çizgiler yardımıyla rahatlıkla buluyor ve ilk etabı tamamlıyoruz. Sonraki bölümde yola dizilen tehlikeli engellere dokunarak olabildiğince fazla zarar vermemiz isteniyor. Kısacası oyunda bölüm bölüm ilerliyoruz ve her bölümde farklı bir görev karşımıza çıkıyor. Verilen sürede isteneni başarırsak puan ve rütbe kazanıyoruz. Bunlar da tahmin edeceğiniz üzere yeni araçları ve modları açmamızı sağlıyor.

Oyunun kontrol sistemi tek kelimeyle harika diyebilirim. Gerçek bir sürüş deneyimi yaşamamız için hassas yapılmış ve tepkime süresi çok iyi. Farklı kamera açılarında oynayabilmemiz de güzel.

YORUMLAR