Torque Burnout (Android)

Torque Burnout

Torque Burnout
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Torque Burnout mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Torque Burnout eğer güzel grafiklerle süslenmiş ve eğlenceli bir oynanışa sahip olan bir mobil yarış oyunu oynamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir drift oyunu olan Torque Burnout zengin bir içerikle birlikte gelmekte. Torque Burnout'ta temel olarka yanlama yeteneklerimizi kullanarak araçlarımızla akrobatik hareketler gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Bu işi yaparken ise bize farklı görevler veriliyor ve bu görevleri gerçekleştirdikçe oyunda ilerleyebiliyoruz. Bu görevlerde kimi zaman kılavuz çizgilerini izleyerek drift yaparak yol almamız, kimi zaman belli engellerin arasından geçmemiz gerekiyor.

Torque Burnout birçok farklı ve eğlenceli aktiviteyle de süslenmiş. Oyunda aracınızı kullanarak topa vurup futbol oynayabilir ya da bowling mücadeleleri yaparak en yüksek puanı toplamaya çalışabilirsiniz. Oyunda kazanacağınız parayı yeni araçların kilidini açmaya veya kullandığınız araçları modifiye ederek onları güçlendirmeye harcayabilmektesiniz.

Torque Burnout'ta araç grafikleri bir hayli başarılı. Oyun genel olarak geniş alanlarda geçmediği için çevresel grafiklerin kalitesi de yüksek.

YORUMLAR