Total War Battles: KINGDOM 1.00 (Android)

Total War Battles: KINGDOM

Total War Battles: KINGDOM
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Total War Battles: KINGDOM mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur

Total War Battles: KINGDOM yıllardır bilgisayarlar için farklı oyunları yayınlanan Total War serisini mobil cihazlarımıza taşıyan bir strateji oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Total War Battles: KINGDOM'da oyuncular kendi krallıklarının hükümdarı olarak diğer krallıklar üzerinde kontrol sağlamaya ve güçlerini kanıtlamaya çalışıyorlar. Tarafımızı seçtikten sonra oyunda her şeye sıfırdan başlıyoruz. Kendi çiftliklerimizi inşa ediyoruz ve üretimi başlatıyoruz. Sonrasında ise taş ocaklarını ve demirciler gibi birimleri inşa edip kaynak toplamaya ve bu kaynakları işlemeye başlıyoruz. Bu şekilde adım adım krallığımızı büyütüp ordumuzu kuruyoruz ve düşmanlarımıza meydan okumaya başlıyoruz.

Online altyapıya sahip olan Total War Battles: KINGDOM'da oyuncular diğer oyuncularla karşılaşarak savaşabiliyorlar. Taktiksel yeteneklerimizi sergilediğimiz bu savaşlar gerçek zamanlı olarak yapılmakta ve oldukça büyük çaplılar. Total War Battles: KINGDOM bize sahip olduğumuz toprakları da şekillendirebilme imkanı veriyor. Nehirlerin akışını, gölleri ve dağları ihtiyaçlarımıza göre değiştirebiliyoruz.

Cross - platform yapısına sahip olan Total War Battles: KINGDOM'ı dilerseniz mobil cihazlarınızda, dilerseniz bilgisayarlarınızda oynayabiliyorsunuz. İstediğiniz cihazda oyuna kaldığınız yerden devam edebilmeniz mümkün.