Touchdown Hero: New Season

Touchdown Hero: New Season
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    15

  • Üretici

    Game Troopers

Touchdown Hero: New Season, Android cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz Amerikan Futbolu oyunu.

Touchdown Hero: New Season, retro görselleriyle daha çok eski oyuncuların kalbini çalacağını düşündüğüm spor oyunları arasında. Android platformunda ücretsiz indirilmeye açılan ve çok az yer kaplayan oyunda Amerikan Futbolu’nda sayı yapmanın yollarından birini deniyoruz.

Oyunda amacımız rakip oyuncuları atlatarak, son hız durmadan topu karşı sahanın sonuna taşıyıp sayı yapmak. Her Amerikan Futbolu oyuncusu gibi oldukça dayanıklı ve de hızlıyız. Ansızın karşımıza çıkan ve birden fazla sayıda çıkarak bizleri şaşırtan defans oyuncularına takılmamak elbette kolay olmuyor. Topu aldığımız gibi rakip sahaya ilerlemeye başladığımızdan, durma lüksümüz olmadığından ve de karşımıza çıkan oyuncuların yerini kestiremediğimizden çoğu zaman, özellikle de oyunun başında topu kapmamızla rakibin üstümüze çullanması bir oluyor. Tabii ki oynadıkça incelikleri öğrendiğimizden bir noktadan sonra oyun fazla basit kaçmaya başlıyor.

Farklı oyuncularla oynama ve oyuncumuzu özelleştirme imkanı da tanıyan Amerikan Futbolu oyununda kontroller son derece basit. Topla birlikte ilerlemek, rakip oyuncuları geçmek, sayı yapmak için tek yaptığımız parmağımızı sürüklemek.

YORUMLAR