Tower Crane Operator Simulator

Tower Crane Operator Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tower Crane Operator Simulator, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir simülasyon oyunudur.

Tower Crane Operator Simulator, vinç kullanımını oldukça keyifli kılan bir simülasyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden rahatlıkla oynayabileceğiniz oyunda, gerçekçi bir vinç operatörü olmak için çaba sarfediyoruz. Her yaştan insanın keyifle oynayacağı bu oyuna biraz daha ayrıntılı bakalım. 

Vinç operatörü olmak öyle sandığımız kadar kolay değildir. Vinçlerle birşeyleri kaldırıp indirmek sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Başta bende bu yanılgıya düşerek oyuna başladım. Fakat hiçte öyle kolay olmadığını gördüm. Gerçek hayatla kıyaslandığında ne kadar zor olduğunu bildiğimiz bir mesleği oyunda simule etmek hem keyifli hem de zor geldi. Zira vinç operatörü olmak hem ehliyet hem de yetenek ister. 

Oyunun 3D olduğunu baştan söyleyeyim. Bu bize daha gerçekçi bir oyun deneyimi yaşatıyor. Grafiklerinde iyi olduğunu söyleyebilirim. En önemli unsur oynanış mekaniğine gelecek olursak, açıkçası ben fazla zorlanmadım. Elinizin altındaki dokunmatik kontrolün yeterince iyi olduğunu söyleyebilirim. Kamera açılarını da istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz. Gerek yetişkinler gerekse çocukların güzel vakit geçirmesi açısından eğlenceli bir oyun olmuş. 

Boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz tarzda bir oyun arıyorsanız Tower Crane Operator Simulator oyununu ücretsiz indirebilirsiniz. Denemenizi tavsiye ederim.