Towers N' Trolls

Towers N' Trolls
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Towers N' Trolls hızlı ve bol aksiyon dolu bir kule savunma oyunudur

Towers N' Trolls fantastik bir hikayeye sahip olan bir mobil tower defence - kule savunma oyunudur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Towers N' Trolls'de kendi krallığının trol orduları tarafından işgal edilmesini önlemeye çalışan bir kralı yönetiyoruz. Bu iş için savunma kulelerimizi stratejik yeteneklerimizi kullanarak ihtiyaç duyulan noktalara kuruyoruz ve üzerimize akın akın saldıran düşman birimlerini temizleyerek zafere ulaşmaya çalışıyoruz.

Towers N' Trolls'de 70 farklı bölüm yer alıyor. Bu bölümlerde el çizimi haritaları ziyaret ediyoruz. Bu haritalar arasında ıssız ormanlar, verimli çayırlar, karlı ormanlar, yer altı ve bataklıklar gibi çeşitli mekanlar yer alıyor ve oyunda ilerledikçe bu haritaları keşfedebiliyoruz. Oyuncular Towers N' Trolls'ü dilerlerse senaryo modunda oynayabilecekleri gibi 3 diğer farklı oyun modundan birini seçerek de oynayabilirler.

Towers N' Trolls'de oyunculara 3 farklı zorluk seçeneği sunuluyor. Oyunu benzerlerinden ayıran özellik ise rastgele eşya toplamanıza imkan veren eşya yağmalama sistemi. Bu sistem sayesinde oyunu her oynayışınızda farklı bir tecrübe yaşıyorsunuz.