Town Police Dog Chase Crime 3D

Town Police Dog Chase Crime 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Town Police Dog Chase Crime 3D bir polis köpeğini yönettiğiniz bir mobil oyundur

Town Police Dog Chase Crime 3D oyunculara özel eğitimli bir K9 polis köpeğini kontrol ederek suç ile savaşma imkanı veren bir mobil simülasyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu polis köpeği simülasyonu oyununda suç ve yolsuzluk nedeniyle yaşanılamaz hale gelmiş bir şehre konuk oluyoruz. Bu şehirde suç ile mücadele edebilmek için özel polis timleri oluşturuluyor. Bu polis timlerinin en büyük silahları ise özel eğitime sahip olan Alman kurt köpekleri. Bu kurt köpeklerinden birini yönettiğimiz oyunda ipuçlarını toplayarak suçluların izini sürmeye ve onları tespit ederek etkisiz hale getirmeye çalışıyoruz.

Town Police Dog Chase Crime 3D zamana karşı yarışmaktayız. Oyundaki görevlerdee bir yandan süre işlerken diğer yandan ipuçlarının yerini bulmaya çalışıyoruz. Bulduğumuz ipuçları ise bize suçluların nerede oldukları hakkında fikir veriyor. Bu ipuçlarını takip ederek suçluları tespit ettiğimizde onların kaçmalarını önlemeye ve yakalayarak etkisiz hale getirmeye çalışıyoruz. Oyunda suçluları yakalamanın yanında bombaları tespit etme gibi tehlikeli görevlerle de uğraşabiliyoruz.

Town Police Dog Chase Crime 3D'nin graifkleri çok yüksek kaliteye sahip değil. Fakat bir polis köpeğini gerçekçi bir şekilde kontrol etmek isterseniz oyun hoşunuza gidebilir.

YORUMLAR