Tractor Driver 3D: City 1.1 (Android)

Tractor Driver 3D: City

1.1
Tractor Driver 3D: City
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tractor Driver 3D: City mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur

Tractor Driver 3D: City oyunculara gerçekçi bir traktör kullanma deneyimi sunan bir mobil traktör simülatörü olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir traktör oyunu olan Tractor Driver 3D: City'de normalde tarlalarda ve çiftliklerin yer aldığı kırsal arazilerde görmeye alışık olduğumuz traktörleri şehirler içerisinde kullanabiliyoruz. Tractor Driver 3D: City'de bize bir buldozeri römorkta taşıyarak inşaat alanına götürme gibi görevler veriliyor. Bu görevleri yaparken trafiğin arasında yol alamamız gerekiyor. Dar sokaklar ve caddelerden geçerken yük taşıdığımız römorkumuzu idare etmek ise ayrı bir mücadele.

Tractor Driver 3D: City'de görevlerimiz yük taşıyacağımız römorkumuzu traktörümüzle almamızla başlıyor. Sonrasında ekranın sol üst köşesindeki mini haritada işaretli yere kaza yapmadan ulaşmaya çalışıyoruz. İşaretli alana ulaştığımızda ise römorkumuzu park yerine doğru bir şekilde yanaşarak bırakıyoruz.

Ortalamanın altında bir grafik kalitesine sahip olan Tractor Driver 3D: City'de aracınızı ekrandaki direksiyon, vites, fren ve gaz tuşlarını kullanarak kontrol etmektesiniz.

YORUMLAR