Tractor Driver Cargo 3D 1 (Android)

Tractor Driver Cargo 3D

1
Tractor Driver Cargo 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tractor Driver Cargo 3D mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir traktör oyunudur

Tractor Driver Cargo 3D oyunculara zorlu ve bir o kadar da keyifli bir oyun tecrübesi yaşatabilen bir mobil traktör oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir traktör simülatörü olan Tractor Driver Cargo 3D'de bir traktör şöförünün yerine geçerek para kazanmaya çalışıyoruz. Oyundaki temel amacımız ise traktörümüzle bize verilen yükü zarar vermeden hedef noktaya ulaştırmak. Bu iş için bütün traktör kullanma yeteneklerimizi konuşturmalıyız.

Tractor Driver Cargo 3D içinde zamana karşı yarıştığımız için oyun bir hayli heyecanlı bir oynanış sunuyor. Ayrıca tek dikkat etmemiz gereken şey süre de değil. Karşımıza birçok zorlu arazi şartı çıkıyor; yüksek eğimli yollar, keskin virajlar, dar köprüler, geçitler ve nehirler gibi yerler üzerinden geçiş yapmamız gerekmekte. Bütün bu işleri yaparken traktörümüzün damperinde taşıdğımız kütükleri düşürmemeliyiz.

Tractor Driver Cargo 3D içinde farklı trafktör seçenekleri bulunmakta. Para kazandıkça yeni traktörlerin kilidini açabilmekteyiz. Oyunun ortalama bir grafik kalitesi sunduğu söylenebilir.

YORUMLAR