Tractor Simulator 3D: Hay 2 1.4 (Android)

Tractor Simulator 3D: Hay 2

1.4
Tractor Simulator 3D: Hay 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tractor Simulator 3D: Hay 2, traktör kullanıp samanları taşımanız gereken bir Android traktör simülatörü.

Tractor Simulator 3D: Hay 2, ilk versiyonu ile oldukça popüler hale gelen traktör simulatörünün ikinci ve yeni versiyonu. İlk oyuna göre çok daha geliştirilen ikinci versiyonda gerçekten traktör kullanıyormuş gibi hissedebiliyorsunuz.

Son derece başarılı olan traktör kontrolleri ekran üzerinde yer alıyor. Direksiyon, gaz ve fren pedalı ile vitese ekran üzerinden müdehale ederek traktörü doğru şekilde kullanabiliyorsusuz.

Traktöre yüklenecek olan balyaları laşması gereken yere götüreceğiniz oyunda, zaman zaman terleyebilirsiniz çünkü yüklü bir traktör ile o kadar keskin manevralar yapmak zor oluyor. Fakat göreviniz balyaları traktöre zarar vermeden gereken yere ulaştırmak.

Oyuna gerçekçilik katması için bir çiftlik bahçesi gibi tasarlanan alanda traktörü kullanırken çok fazla rahat olamıyorsunuz çünkü verilen görevler için zaman limitiniz de bulunuyor. Öyle ortada aylak aylak gezinmek yok.

Eğer simülasyon oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız, oldukça gerçekçi bir şekilde hazırlanan Tractor Simulator 3D: Hay 2'yi Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR