Tractor Simulator 3D: Manure 1.2 (Android)

Tractor Simulator 3D: Manure

1.2
Tractor Simulator 3D: Manure
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tractor Simulator 3D: Manure simülasyon oyunları oynamaktan keyif alan herkesin denemesi gereken bir seçenek.

Tractor Simulator 3D: Manure simülasyon oyunları oynamaktan keyif alanların denemesi gereken yapımlardan bir tanesi. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunu hem tablet hem de akıllı telefonlarımız üzerinde sorunsuz bir şekilde oynayabiliyoruz.

Simülasyon oyunlarının genelinde gördüğümüz tır ve kamyonlar yerine bu oyunda çiftlikte hizmet veren traktörleri kontrol ediyoruz. Doğayla iç içe bir deneyim sunan bu oyunda ortalamanın üzerinde yer alan grafikler dikkat çekiyor.

Elbette daha iyisini gördük fakat bunlar da hiç fena görünmüyor. Grafiklere ek olarak kontroller de iyi seviyede. Hassas bir kontrol mekanizması simülasyon oyunlarının en önemli noktalarından bir tanesidir. Neyse ki üreticiler Tractor Simulator 3D: Manure'de bu detayı atlamamışlar ve ortaya oynaması son derece keyifli bir oyun çıkmış.

Oyunda bir de Google Plus paylaşım desteği sunulmakta. Oyunda elde ettiğiniz puanları Google Plus hesabınız üzerinden arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Genel olarak Tractor Simulator 3D: Manure bu tarz oyunları oynamaktan keyif alan herkes tarafından beğeniyle oynanacaktır.

YORUMLAR