Traffic Police Car Driving 3D

Traffic Police Car Driving 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Traffic Police Car Driving 3D, oldukça güzel tasarlanmış bir şehrin içerisinde polis arabası sürebileceğiniz ücretsiz bir Android oyunudur.

Traffic Police Car Driving 3D, sürüş yeteneklerinizi geliştirmek ve eğlenceli vakit geçirmek için oynayabileceğiniz keyifli bir polis arabası sürme oyunudur.

Grafik kalitesi çok yüksek olmasada, 3 boyutlu ve güzel bir şehir bulunan oyunda polis arabasını sürerek şehirde turlayabiliyorsunuz. Gerçeğe yakın bir şehir görünümü bulunan oyundaki müzikler de etkileyici.

Polis arabasının kontolünü telefonunuz sağa ve sola çevirerek sağlayabilirsiniz. Araba ile hızlanmak ve yavaşlamak için ekranın sağ altında bulunan gaz ve fren pedalını kullanmanız gerekiyor. Daha önce bu tür oyunlardan bir tanesini oynamadıysanız ilk başta biraz zorlanabilirsiniz. Fakat zaman geçtikçe alışarak gittikçe daha da rahat süreceğinize eminim.

Araba oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız Traffic Police Car Driving 3D'yi Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynamanızı tavsiye ederim. Fakat yüksek grafik beklentisi olanlar Asphalt 8: Airborne yada GT Racing 2 gibi popüler oyunları deneyebilir.

YORUMLAR