Traffic Rush 1.44 (Android)

Traffic Rush

Traffic Rush
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Traffic Rush'ta trafiğin düzenli bir şekilde akmasını sağlıyoruz.

Traffic Rush, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir trafik düzenleme oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda trafiği düzende tutmak için elimizden geleni yapmamız gerekiyor.

Oyuna kuşbakışı kamera açısında hakimiz. Kesişen yollardan ve kavşaklardan oluşan bölümlerde araçların birbirlerine çarpmadan yollarına devam edebilmeleri için yönlendirmeler yapıyoruz. Her ne kadar kulağa kolay gibi gelse de aynı anda birden fazla aracı kontrol etmek zorunda olduğumuz için zaman zaman zorlanıyoruz.

Traffic Rush'ta her şey kolay başlıyor ve zamanla zorlaşıyor. İlerledikçe artan zorluk seviyesi sonucunda trafiğin yoğunluğu artıyor ve aynı anda çok daha fazla aracı kontrol etmemiz isteniyor. Farklı modlarla zenginleştirilen oyun yapısı, dikkat çeken unsurlar arasında.

Göze hoş gelen grafiklerle beğenimizi kazanan Traffic Rush, büyük küçük demeden herkesin seveceği türden bir yapım. Biraz simülasyon biraz da becer oyunu dinamikleri içeren Traffic Rush, bu tarz oyunlar oynamaktan keyif alanların denemesi gereken seçeneklerden.

YORUMLAR