Traffic Smash : Racer's Diary

Traffic Smash : Racer's Diary
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Traffic Smash : Racer's Diary mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Traffic Smash : Racer's Diary keyifli bir oynanışa sahip olan ve uzun süreli bir eğlence sunan bir mobil yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Traffic Smash: Sürücünün Günlüğü'nde ana kahramanımız eski bir asker. Hız rekoru kırmaya çalışan kahramanımız bu iş işin otoyola çıkıyor ve gaz pedalına asılıyor. Fakat yoldaki yoğun trafik bu amacını gerçekleştirmesinin önüne geçiyor. Kahramanımız da ordudaki eski arkadaşlarından yardım istiyor ve eğlence başlıyor.

Traffic Smash : Racer's Diary'de yarış ve aksiyon eğlenceli bir şekilde bir araya gelmekte. Oyunda yol alırken bir yandan da yardım çağırarak diğer araçları ordudan gelen yardımla yok edebiliyoruz. Hava desteği çağırdığımızda diğer araçlara füzeler yağdırabiliyor ve yolumuzu temizleyebiliyoruz. Oyun içerisinde oyunculara 7 farklı araç seçeneği sunulmakta. Para kazandıkça bu araçları modifiye edebiliyoruz ve motorunu güçlendirerek daha hızlı gitmelerini sağlayabiliyoruz.

Traffic Smash : Racer's Diary oldukça güzel grafiklere sahip bir oyun. Oyun içerisinde yarışırken 3 farklı hava durumuna tanık olabiliyor 3 farklı çevrede araç kullanabiliyorsunuz. Oyunu dilerseniz dokunmatik kontrollerle, dilerseniz hareket sensörü yardımıyla oynayabilirsiniz.