Traffic Street Racing: Muscle

Traffic Street Racing: Muscle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Traffic Street Racing: Muscle, şehir yollarında arabanız ile birlikte çılgınca araba sürebileceğiniz ücretsiz bir sokak yarışı oyunudur.

Traffic Street Racing: Muscle, güçlü Amerikan arabalarını sürerek sokaklarda yarışabileceğiniz heyecanlı ve aksiyon dolu bir yarış oyunudur.

Grafik ve oynanış itibari ile biraz daha geliştirilebilme potansiyeli oyun, basit anlamda araba yarışı oyunu ihtiyacınızı karşılayabilir. Özellikle mobil cihazları çok güçlü olmayan oyuncuların rahatlıkla oynayabileceği oyunda normal yaşamdaki gibi günler ilerliyor. Gece ve güzdüz şehir trafiğinde araba sürme keyfi yaşayabiliyorsunuz.

Güçlü motor sesleri sayesinde arabayı gerçekten sürüyomuşunuz hissine kapılacağınız oyunun fizik motoru oldukça gerçekçi diyebilirim. Arabayı ister şöför koltuğunda oturur gibi isterseniz dış görünüşten sürebiliyorsunuz.

Yüksek beklentiler içinde olmadığınız fakat eğlenebileceğiniz bir araba yarışı oyunu arıyorsanız Traffic Street Racing: Muscle'ı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek kesinlikle denemelisiniz.

YORUMLAR