Traffic Tour 1.1.7 (Android)

Traffic Tour

Traffic Tour
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Traffic Tour çok oyunculu olarak oynayabileceğiniz bir mobil yarış oyunudur

Traffic Tour yarış heyecanını mobil cihazlarımıza taşıyan ve göze oldukça hoş görünen grafiklere sahip olan bir yarış oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tablelterinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Traffic Tour'da oyuncular birbirinden güzel arabaları kullanarak trafik içerisinde yarışabiliyorlar ve heyecanlı anlar yaşayabiliyorlar. Oyunda otoyollara çıkarken farklı hava şartlarında ve günün farklı zaman dilimlerinde yarışmaya, sürüş yeteneklerimizi sergilemeye çalışıyoruz. Oyun boyunca bir yandan rakiplerimizi geride bırakmamız, diğer yandan trafikteki araçlara çarpmadan ve kaza yapmadan yol almamız gerekiyor.

Traffic Tour'un en dikkat çeken özelliği oyunun bir online yarış oyunu olması. Bu da oyunu çok daha eğlenceli yapabilen bir özellik; çünkü oyunda yapay zeka yerine gerçek oyuncularla gerçek zamanlı olarak yarışabiliyorsunuz.

Traffic Tour'da birçok farklı araç seçeneği yer alırken gece ve gündüz araba kullanabiliyor, aracımızı iç kokpit kamerasında veya dış kamera ile yönetebiliyoruz. Oyunun grafikleri ise oldukça başarılı. Oyunun oynanış videosuna göz atarak oyun hakkında fikir sahibi olabilirsiniz:

YORUMLAR