TRAFI Türkiye 1.0.4 (Android)

TRAFI Türkiye

TRAFI Türkiye
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TRAFI Türkiye uygulaması ile İzmir, İstanbul ve Ankara illerindeki toplu taşıma araçları için tarife bilgilerine ulaşabilirsiniz.

TRAFI Türkiye, A noktasından B noktasına olan toplu taşıma seyahatlerinizi en kolay şekilde gerçekleştirebilmeniz ihtiyacınız olacak tüm bilgileri sunan bir akıllı toplu ulaşım uygulamasıdır.

Şu anda İzmir, İstanbul ve Ankara illerindeki metrobüs, otobüs, metro ve vapur tarife bilgilerini sunan TRAFI Türkiye ile varış noktasına kolayca ulaşabilirsiniz. Arama bölümüne gideceğiniz yerin adres veya adını yazmanız yeterli. Kısa bir hesaplamanın ardından varış noktasına hangi toplu taşıma araçlarıyla ulaşabileceğiniz ve saat bilgileri anında ekranınızda beliriyor. Yol tarifi almanın yanı sıra otobüs ve metrobüslerin hangi duraklara uğradığını da gerçek zamanlı olarak takip edebiliyorsunuz. Yakınınızdaki duraklarını harita üzerinden görme ve o duraklardan geçen otobüslerin bilgilerine ulaşma şansına da sahipsiniz.

Türkiye’deki en kapsamlı toplu taşıma uygulamasında sık kullandığınız duraklar için favoriler bölümü de yer almaktadır. Çıkış noktalarını ve durakları bu bölüme ekleyebilir, durak isimlerini her defasında aramak zorunda kalmazsınız.

Toplu taşıma yolculuklarınızı kolaylaştıran TRAFI Türkiye’nin başlıca özellikleri:

  • Durak ve adres arama
  • En yakın durakları haritada görme
  • Metro, metrobüs, otobüs ve vapur sefer ve saatlerine ulaşma
  • Durakları sık kullanılanlara ekleme
  • Otobüs hareketlerini takip etme, sonraki geliş zamanını öğrenme
  • Tarife filtreleme

YORUMLAR