Train Crisis

Train Crisis
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Train Crisis'te karmaşık rayları düzene sokarak trenleri varış noktalarına ulaştırmaya çalışıyoruz.

Train Crisis, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynayabileceğimiz, zihin çalıştıran zorlu bir bulmaca oyunu. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu eğlenceli oyunda trenleri varış noktalarına ulaştırmaya çalışıyoruz. Her ne kadar kolay gibi görünse de iş pratiğe gelince gerçeklerin çok farklı olduğunu anlıyoruz.

Söz konusu bu görevi yerine getirebilmek için trenlerin yol aldıkları rayları ayarlamamız gerekiyor. Ray sistemleri karmaşık bir şekilde sunuluyor. Makasları doğru bir şekilde ayarlayarak trenlerin doğru rotaları izlemelerini sağlamalıyız. Bu noktada hem çok dikkatli olmalı hem de raylardaki makas sistemlerini zamanında ayarlamalıyız. Şayet bu işi gecikmeli yaparsak tren makası geçebilir ve yanlış rotayı takip edebilir.

Train Crisis'in ana mantığı şu ana kadar değindiğimiz dinamikler üzerine kurulu olsa da oyun deneyimini zenginleştirmek adına pek çok ekstraya sahip. Beklenmedik zamanlarda karşımıza çıkan engeller, hayalet trenler, tuzaklar ve dahası, amacımıza engel olmak üzere tasarlanmış unsurlar arasında.

Oyunun en güzel yanı farklı bölüm tasarımlarına sahip olması ve bu sayede uzun süre boyunca sıkılmadan oynayabilmemizi garantilemesi. Sürekli aynı bölümlerde mücadele etmek yerine değişken mekanlarda bulmacaları çözmeye çalışıyoruz.

Her yaştan oyunseverin oynayabileceği Train Crisis, sürükleyici ve orijinal bir bulmaca oyunu denemek isteyenlerin göz atması gereken bir seçenek.

YORUMLAR