Train Driver Simulator 3D

Train Driver Simulator 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Train Driver Simulator 3D, gerçek bir tren sürme keyfini avucunuzun içine getiren eğlenceli ve ücretsiz bir Android tren simülatörü.

Train Driver Simulator 3D, tren makinisti olarak tren sürme keyfi yaşayacağınız eğlenceli ve ücretsiz bir Android tren simülatörü. Trenin kontrol odasında kontrolünü sağlayacağınız oyunda size verilen görevleri yerine getirmeniz ve tüm yolcuları taşımanız gerekiyor.

Çiftlik, tır sürme vb. simülatörlere alışık olmama rağmen tren simülatörünü ilk defa görünce heyecanlanarak hemen test ettim. Oyunda gerçekten tren sürme hissiyatına kapılıyorsunuz. Gerçek trenleri sürebilmek için ne gerekiyorsa oyun içerisinde de bulunuyor. Bu nedenle düz mantık ve basit bir oyun değil.

Treni istasyondan istasyona sürerek tüm yolcuları taşımanız gerekiyor. Oldukça heyecanlı bir oyun olan Train Driver Simulator 3D'de birbirinden güzel şehirler, istasyonlar ve doğal manzaralar bulunuyor. Bu nedenle treni sürerken sıkılmıyorsunuz.

Seviye sistemi bulunan oyunda her aldığınız seviye için treninizi güçlendirebiliyorsunuz. Böylece tren sürüş deneyiminiz daha da artıyor. Gerçekçi tren sürme deneyimi olduğu kadar, tren kazaları da yapabiliyorsunuz. Bu nedenle treni sürerken kaza yapmam nasıl olsa diyerek rahat davranamıyorsunuz.

Eğer tren sürmek ve yolcuları taşıma keyfini yaşamak istiyorsanız, Train Driver Simulator 3D'ü hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR