Train Town

Train Town
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Train Town keyifli bir tren yolu kurma oyunudur ve grafik özellikleriyle daha çok çocuklara hitap etmektedir.

Train Town gerek grafikleri gerekse oynanış özellikleriyle daha çok çocuklara hitap eden bir oyun. Oyunda temel olarak kendi tren yollarımızı kuruyoruz ve şehirlerin arasından geçiriyoruz. Fantastik tren modellerine sahip olan oyunda keyifli dinamikler kullanılmış.

Train Town'da ekranda çıkan harita platformuna tren raylarını döşüyoruz ve etrafına da farklı tipte objeler koyuyoruz. Ağaçlar, evler, binalar, kaya parçaları, arabalar ve göller koyabileceğiniz seçeneklerden bazıları. Tren ilerlerken karşısına değişik yaratıklar ve objeler de denk geliyor. Trenimiz bunlara çarpınca ortaya komik görüntüler ve patlama efektleri çıkıyor.

Her ne kadar genel olarak çocuklara hitap etse ailenin her bireyi tarafından keyifli oynanabilecek dinamikler esahip olan oyunda iki farklı oyun modu bulunmakta. Oyunu oynarken kamera açılarıyla oynayarak bakış açınızı değiştirebilirsiniz. Oyun 3 boyutlu grafiklere sahip fakat ne yazık ki modellemeler çok kaliteli değil.

Train Town genel olarak eğlenceli bir oyun ve vakit geçirmek için ideal. Basit yapılı oyunlardan hoşlananlar Train Town'ı mutlaka denemeli.

YORUMLAR