Train Track Builder

Train Track Builder
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Train Track Builder, bozulmuş demir yollarını onarmanızı ve tren seferlerini başlatmanızı amaçlayan bir mobil oyundur.

Tren yolları her zaman karmaşık gözükür. Binlerce kilometre boyunca uzanan rayların nasıl döşendiği ve nasıl yönetildiği hep merak edilmiştir. Android platformundan ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz Train Track Builder, size rayları yönetme imkanı sağlıyor.

Trenler şehrinize uğramak istiyor fakat şehrinizde herhangi bir demir yolu bulunmamakta. Bu yüzden size büyük bir görev düşüyor. Hemen sorumluluk almalı ve şehrin tren raylarını düzeltmelisiniz. Rayları trenin geçeceği yönlere çevirmeli ve oluşabilecek herhangi aksi bir durumdan trenleri kurtarmaya çalışmalısınız. Oldukça profesyonel bir görev olan rayların yönetilmesini ancak siz yapabilirsiniz.

Train Track Builder oyununda şehrinize sadece bir tane tren gelmiyor. Gün boyunca birçok tren şehrinizi ziyaret etmekte. Bu yüzden şehrinizdeki tren yollarını anlık olarak izlemeniz ve her trene özel olarak yönlendirmeniz gerekli.

Train Track Builder oyunu etkileyici grafikleri ile birlikte oyuncuların oldukça hoşuna gidecek. Oyun boyunca gözlerinizi şenlendirecek grafikler hazırladıklarını söyleyen geliştiriciler, Train Track Builder isimli oyunlarından da oldukça iddialılar. Eğer siz de tren yollarını düzenlemek ve şehrinize tren istasyonu getirmek istiyorsanız, Train Track Builder’ı hemen şimdi indirin ve oynamaya başlayın.

YORUMLAR