Transparent Clock & Weather 0.85.12.08 (Android)

Transparent Clock & Weather

Transparent Clock & Weather
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Transparent Clock & Weather, Android mobil cihaz sahipleri için tasarlanan ücretsiz ve şık bir saat ve hava durumu uygulaması.

Transparent Clock & Weather, dijital saat ve hava durumu birlikte olarak Android için tasarlanan ücretsiz bir widget. Farklı boyutlarda kullanabileceğiniz şekilde geliştirilen widget'lar sayesinde anasayfanızın farklı yerlerine yerleştirerek kendinize özgü görüntüler oluşturabileceğiniz uygulama sayesinde hava durumunu düzenli olarak takip edip haızrlıksız yakalanmıyorsunuz.

Hem saat hem de hava durumu tahminleri için tamamen kişiselleştirebilir tasarımlar kullanabileceğiniz bu uygulamayı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabiliyorsunuz. Ayrıca widgetlar için farklı yazı türleri de seçebilme imkanınız bulunuyor.

Widget'ların boyutları dışında farklı temaları da bulunuyor. Yani sürekli aynı görüntü ile widget kullanmıyorsunuz. Pek çok farklı özellik ve fonksiyona sahip olan Transparent Clock & Weather uygulamasını indirip bir göz atmanızda fayda var.