Transport Cargo Farm Tractor

Transport Cargo Farm Tractor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Transport Cargo Farm Tractor, sizlere gerçekçi bir traktör sürme deneyimi yaşatan, güzel grafiklere sahip bir simülasyon oyunudur.

Gerçek hayatta traktör sürmek çoğu zaman kırsal kesimlere özgü bir durum. Tarımsal faaliyetlerde kullanılan traktör, mobil platformlarda oyun olarak karşınıza çıksaydı ne yapardınız? 

Transport Cargo Farm Tractor, sizlere gerçekçi bir traktör sürme deneyimi yaşatan, güzel grafiklere sahip bir simülasyon oyunu. Kırsal bölgelere özgü olmaktan çıkıp, telefonlarınızda ya da tabletinizde bu deneyimi yaşamak isterseniz gerçekçi özelliklerle traktör kullanmanızı sağlıyor. Traktörünüze römorku bağlayıp yük taşımanın eğlenceli olduğunu düşünüyorsanız mutlaka oynamalısınız. 

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ya da tablet kullanıyorsanız Google Play Store üzerinden indirip oynamaya başlayabilirsiniz. Gerçekçi bir traktör sürüşü sunan oyunda, çiftlikte veya arazide yükleri belirtilen hedeflere götürmeye çalışacaksınız. Amacınız size verilen yükleri düşürmeden bölümleri geçmek. Tabi bu o kadar kolay olmuyor. Yükleri belli bir sürede gitmesi gereken yere yetiştirmelisiniz.

Özellikleri:

  • Gerçekçi traktör ve römork sürüşü
  • Kaliteli traktörler ve doğa grafikleri
  • Gerçekçi arazi ve çiftlik görünümü
  • Farklı kamera açıları
  • Traktör içinden sürüş imkanı

Tamamen ücretsiz olan bu simülasyon oyununu denemenizi mutlaka öneririm. Güzel grafikler ve gerçekçi sürüş keyfiyle eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.