Transporter 3D 2.7 (Android)

Transporter 3D

2.7
Transporter 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Transporter 3D mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir tır oyunudur

Transporter 3D güzel grafiklere sahip olan ve oyunculara farklı tır ve kamyonları kullanma imkanı veren bir mobil tır simülatörü oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indiri oynayabileceğiniz bir tır oyunu olan Transporter 3D'de tır kullanma yeteneklerimizi konuşturarak para kazanmaya çalışıyoruz. Oyundaki temel amacımız bize verilen kısıtlı süre içerisinde bize verilen görevleri tamamlamak. Bu görevler beton bloklar ya da uzun kalaslar gibi yükleri bir noktadan teslim alarak başka bir yere taşımak, tırları tır park alanlarından tır galerilerine götürmek gibi görevler. Görevleri yaparken şehir içinde trafikte yol alıyoruz, bu nedenle dikkatli olmamız gerekiyor. Kaza yaptığımızda ve yükümüz ya da tırımız hasar aldığında görev sonlanıyor.

Transporter 3D içerisinde oyunculara farklı tır seçenekleri sunulmakta. Oyunda para kazandıkça bu tırların kilidini açabiliyoruz, ayrıca tırlarımızın motorunu geliştirip güçlendirebilmemiz de mümkün.

Transporter 3D oyunculara gece tır kullanma imkanı veriyor. Oyunun grafikleri genel olarak tatmin edici bir kalite sunmakta. Transporter 3D'de zor kontrollere sahip bir simüülasyon oyunu yapısından ziyade daha kolay kontrollere sahip bir yarış oyunu yapısı yer alıyor.

YORUMLAR