Transworld Endless Skater 1.01 (Android)

Transworld Endless Skater

Transworld Endless Skater
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Transworld Endless Skater Android cihazlarınıza indirip oynayabileceğiniz, ücretsiz olarak sunulan bir kaykay oyunudur.

Transworld Endless Skater ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kaykay oyunudur. Oyuna başlarken beş farklı karakter arasından bir tanesini seçmeniz gerekiyor. Bu karakterler farklı özelliklere sahip. Bu özellikler oyun esnasında sergileyebileceğiniz hareketleri ve hamleleri şekillendiriyor.

Sonsuz koşu oyunu dinamiklerini de içeren oyunda yol boyunca çeşitli hareketler sergileyerek puan toplamaya çalışıyoruz. Tahmin ettiğiniz gibi ne kadar çok ve tehlikeli hareket yaparsak o kadar fazla puan alıyoruz. Elbette birden fazla hareketi zincirleme yaparak alacağınız puanı katlayabilirsiniz de. Detaylı grafikler sahip olan oyunda iyi ayarlanmış bir kontrol mekanizması yer alıyor.

Yapmak istediğiniz hareketleri çok rahat bir şekilde sergileyebiliyorsunuz. Onlarca farklı göreve, çok sayıda hareket formuna ve rastgele sıralanmış rampalara sahip olması Transworld Endless Skater’ın çeşitliliğini artırıyor ve bir süre sonra tekdüze olmasını engelliyor. Genel olarak keyifli ve eğlenceli bir oyun olan Transworld Endless Skater bu tarz oyunlardan hoşlanan herkesin denemek istebileceğin bir yapım.