Treasure Fetch: Adventure Time

Treasure Fetch: Adventure Time
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Treasure Fetch: Adventure Time, bir zamanların popüler oyunu Yılan'a benzeyen yapısıyla dikkat çeken eğlenceli bir oyun.

Treasure Fetch: Adventure Time, Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir oyun.

Özellikle çocuklara hitap ediyor gibi görünse de aslında her yaştan oyunsever bu oyunu büyük bir keyifle oynayabilir. Cartoon Network imzası taşıyan Treasure Fetch: Adventure Time'da kullanılan genel yapı geçmiş yılların popüler oyunu Yılan'ı anımsatıyor.

Oyunda meyve yedikçe uzayan bir yılanın kontolünü ele alıyor ve bölümleri tamamlamaya çalışıyoruz. Elbette bunu başarmak pek kolay değil çünkü bölümler tehlikelerle dolu ve sürekli olarak önümüze bir engel çıkıyor. Toplamda 3 farklı krallıkla mücadele ettiğimizi belirtmeden geçmeyelim.

Bölümlerdeki çeşitlilik oyunun daha uzun süre boyunca sıkılmadan oynanabilmesini sağlıyor. Git gide zorlaşan 75 bölümde karşılaştığımız bulmacalar tüm yeteneklerimizi sınamaya yetiyor. İlk birkaç bölüm oyuna ısınma havasında ilerliyor. İlerledikçe bölümler zorlaşıyor ve içinden çıkılması güç bir hal alıyor.

Genel olarak Treasure Fetch: Adventure Time, oynaması son derece keyifli bir yapım. Eğer Yılan oyununu seviyorsanız ve bu efsaneyi tekrar yaşamak istiyorsanız bu oyun tam size göre.