Trench Assault 2.2.1 (Android)

Trench Assault

Trench Assault
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dünya Savaşları bizleri bekliyor.

Mobil platformda modern teknolojik savaşlara katılmaya hazır olun!

Tankların, piyadelerin ve daha birçok teknolojik aracın yer aldığı Trench Assault adlı mobil strateji oyununda Birinci ve İkinci Dünya Savaşlarına katılacağız. Sezgisel mekanikleri bakımından oyuncuları tatmin edecek olan mobil yapım da madalyalar kazanabilecek ve bunları sergileyebileceğiz. PvP savaşları ile dünyanın dört bir yanındaki oyuncular iler karşı karşıya gelecek ve enfes bir aksiyon deneyimi yaşayacağız.

Tamamen ücretsiz olarak oynanabilen mobil strateji oyununda piyadelerimizi ve tanklarımızın seviyesini artırabilecek, daha güçlü hale getirerek düşmanı daha hızlı bir şekilde yok edebileceğiz. Orta dereceli grafiklere sahip olan yapım görsel ve ses efektleri ile desteklenerek oyunculara aksiyon dolu bir savaş ortamı sunuyor. Sade kullanıcı dostu arayüzü ile her kesime hitap eden yapım zengin içeriğe sahip.

Oyun içerisinde sandıklar açabilecek, farklı içerikler kazanabileceğiz. 5 milyondan fazla oyuncu tarafından ilgiyle oynanan mobil strateji oyunu ücretsiz olması bakımından da oyuncuların yüzünü güldürüyor. Son güncellemesini 31 Ekim’de alan yapım, şuan Google Play üzerinden indirilebilir durumda.

İyi eğlenceler dileriz.

YORUMLAR