Trenches of Europe 2 1.0.5 (Android)

Trenches of Europe 2

Trenches of Europe 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Topçu savaşlarına hazır olun.

Android platformunda 100 binden fazla oyuncu kitlesine sahip olarak adından söz ettiren Trenches of Europe 2, strateji oyunları arasında yer almaktadır. 

DNS studio tarafından geliştirilen mobil oyun, grafikleri ile yetersiz kalsa da oyuncuların beğenisini kazanmış bir mobil oyundur. Sürükleyici yapısı ile oyuncuların gönlünde taht kuran yapımda Rus ve Alman saflarından birini seçecek ve savaşa dahil olacağız.

Orta dereceli bir içeriğe sahip olan mobil oyunda, kış ve sonbahar haritaları yer almaktadır. Oyuncular bu haritalarda hava ve kara saldırıları yapabilecek, buna ek olarak da aksiyon dolu çatışmalara girebilecekler. Oyundaki amacımız düşman safların yararak orayı ele geçirmektir. Yoğun top atışları ile düşman birliklerini perişan etmeli ve işimizi kolaylaştırmalıyız.

1917 yılını konu alan yapımda birbirinden farklı çok sayıda görev de bizlere sunuluyor. Google Play’de 4.4 gibi bir inceleme puanı alan yapım, savaş sahneleri ile oyunculara alışılmış bir atmosfer sunuyor. Tamamen ücretsiz olarak yayınlanan yapım, sadece Android platformunda oynanabilmektedir. Dileyen oyuncular, DNS studio imzalı olan Trenches of Europe 2’yi indirebilir ve savaşın tadını çıkarabilirler.
 

YORUMLAR