Triangle Face Fun Race

Triangle Face Fun Race
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Triangle Face Fun Race aynı cihaz üzerinden arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz, veya internet üzerinden başka kişilerle oynayabileceğiniz çoklu oyuncu destekli bir araba yarışı oyunudur.

DeadToast Entertainment'dan yeni bir bağımsız izometrik yarış oyunu olan Triangle Face Fun Race, ilginç ismiyle beraber Android telefon ve tabletleriniz için yayınlandı. Oyun mobil ortam için özel endekslenmiş grafikleri ve kontrolleriyle izometrik sahada bağımlılık yaratan bir oynanışa sahip. Retro tadında ama aynı zamanda son derece akıcı grafikler, çok oyuncu desteğiyle gerçek zamanlı yarış imkanı, renkli karakterleri ve yapısıyla son derece eğlenceli olan bu yarışta kural basit; yeteneğinizi konuşturacaksınız.

Birçok klasik arcade yarış oyunu gibi Triangle Face Fun Race de özenle hazırlanmış pistlerde en hızlı sürücüyü ödüllendirmek üzere tasarlanmış. Mobilde yarış kategorisinde olduğu için oyuncuları çok zorlamayacak bir kontrol şemasına sahip. Başta bu size basit görünse de Triangle Face Fun Race'e kendinizi bir kere kaptırdınız mı tur üstüne tur atıyor, karşılaştığınız kişilerin sayısını bile aklınızda tutamıyorsunuz. Oyun oldukça hızlı bir tempoya sahip.

Oyuncuların tek yapması gereken köşeyi dönerken tam zamanında ekrana dokunmak, böylece bölümler boyunca alacağınız seviye puanına göre değerlendiriliyor, bir yandan da rakiplerinizi sollamaya çalışıyorsunuz. Oyunda ilerledikçe pistlerde yer alan engeller de artıyor ve siz arabanızın kontrolünü iyi sağlamalısınız. Kapıştığınız oyuncular da bu avantajları değerlendirerek sizleri ters köşe yapmaya çalışabilir, Triangle Face Fun Race'te daima hızlı olan kazanıyor.

Triangle Face Fun Race'in en büyük özelliği dört oyuncuya kadar olan desteğiyle birlikte aynı cihaz üzerinden oynanabilmesi. Tek bir tabletle dört kişi köşeleri dönmeye çalışarak yarıştığınızı hayal edin, parti ortamında Triangle Face Fun Race vazgeçilmeziniz olabilir.

ARTILAR

Eğlenceli kontrol sistemi

Çoklu oyuncu desteği

EKSİLER

Oyun içerisinde geliştikçe eklenecek yeni özellikler barınabilirdi

YORUMLAR