Trigger On The Road

Trigger On The Road
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Trigger On The Road, dünya çapında 5 milyondan fazla oyuncusu bulunan maceralı sürüş oyunudur.

Gücünü Unity 3D oyun motorundan alan Trigger On The Road ile olağandışı bir yarış deneyimi hazır olun. Şimdiye kadarki yarış pistlerinin unutun ve türlü tuzaklarla – mekanizmalarla dolu pistlerde yarışmayı hayal edin.

Clius tarafından ücretsiz olarak sunulan Trigger One The Road, hem telefon hem de tabletlerde oynanabiliyor. Unity oyun motoru kullanılarak geliştirilen oyun klasik araba yarışı oyunlarından oldukça farklı bir deneyim sunuyor. Hızlı ve etkili düşünmeniz gereken birbirinden zorlu pistlerde yarışıyor, mini arabadan spor arabaya kadar çok sayıda aracı kullanabiliyoruz.

Bazen kendinizi bir ormanda bazen de bir tapınakta bulacağınız oyunda hiçbir rakibiniz bulunmuyor; tek başınıza yarışıyorsunuz. Ancak bu oyunun kolay olduğu anlamına gelmiyor. Bitiş çizgisine sağ salim varabilmeniz için tuzaklardan ustalıkla kurtulmanız gerekiyor. Farklı arabalarla yarışmak içinse bitiş çizgisine ulaşmak yeterli olmuyor. Bitiş çizgisine gelene kadar yol boyunca çıkan altınları toplamanız ve bunu yaparken fazla oyalanmamanız gerekiyor. Bitiş noktasına ne kadar hızlı varırsanız o kadar çok puan kazanıyor, yeni arabaları daha çabuk açmış oluyorsunuz.

Trigger On The Road, tek başınıza yarışmanıza rağmen diğer yarış oyunlarından daha heyecanlı bir yarış deneyimi sunuyor.

YORUMLAR